• Súťaž v stolnom tenise

Dňa 14.11.2023 sa žiačky našej základnej školy zúčastnili súťaže v stolnom tenise vo Svätom Petre.

Boli to žiačky: Eliška Urbánová 7.ročník

Eleonóra Múčková 8.ročník

Laura Koczkásová 9.ročník

Dievčatá sa umiestnili na krásnom treťom mieste.

• Deň knižníc

Dňa 23.10.2023 sa na základnej škole opäť uskutočnil ,,Deň knižníc'', kde tohoročnou témou bolo :

,,Školská knižnica Vám dáva priestor na to, aby ste boli výnimoční.''

Po stručnom príhovore pani knihovníčky pred knižnicou školy nasledovala realizácia projektu v samotnej knižnici ale aj v jednotlivých učebniach školy. Nakoľko knižnica nie je veľká a je len jedna, žiaci sa v nej striedali podľa ročníkov. Každý si však prišiel na svoje. Na konci projektového vyučovania odchádzali žiaci domov s dobrým pocitom z krásne prežitého, kreatívneho a na zážitky štedrého dňa.