Dňa 7.2.2013 sa žiaci našej školy zúčastnili obvodného kola Geografickej olympiády.
Zúčastnili sa :
Rebeka Šinková 5.ročník - úspešná riešiteľka
Rebeka Szuriová 7.ročník - úspešná riešiteľka
Patrik Péli 8.ročník - 1. miesto
Žiakov pripravovala Mgr.Szászová
Krajské kolo sa uskutoční v apríli v Zlatých Moravciach.
Všetkým úspešným žiakom blahoželáme a Patrikovi držíme palce v krajskom kole.




