MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ V ANGLICKOM JAZYKU

Aj v tomto školskom roku si 22 žiakov našej školy zmeralo svoje vedomosti s rovesníkmi zo Slovenska a susedných krajín v medzinárodnej vedomostnej súťaži pre žiakov základných škôl. Poslaním súťaže je propagovať anglický jazyk a zábavnou formou motivovať žiakov k učeniu sa a súťaživosti. Tím organizátorov pripravil testy rôznej úrovne náročnosti. Žiaci si otestovali svoje jazykové zručnosti, slovnú zásobu i vedomosti z gramatiky.

1. ročník : Hana Sántová

5. ročník: Laura Budai,, Ronald Gažo, Ádám Juhász, Roderik Kostoláni, Zoltán Matušek, Tamás Novák, Petra Töröttőová, Viktória Žáková

6. ročník: Rebecca Karkó, Ľuboš Ondrejó

7. ročník: Bettina Baranyaiová, Adem Braham, Eleonóra Múčková, Karina Šinková

8. ročník: Laura Koczkásová , Rebeka Mészárosová , Dominik Szekeres, Rebeka Szitásová, Semir Šurnovský

9. ročník: Dominik Kuczmann, Filip Tóth

Všetci zúčastnení žiaci našej školy sa môžu pýšiť diplomom so zlatou medailou.

Maximálny počet bodov (100) dosiahli : Hana Sántová Dominik Kuczmann Filip Tóth.

Žiačka 5. ročníka Laura Budai súťažila v kategórii STAR 7.

Srdečne Vám všetkým blahoželáme a tešíme sa z Vašich úspechov!