• Plavecký výcvik Štúrovo

​​​​​​​

V dňoch od 22. 05. do 25. 05. 2023 sa žiaci 1. stupňa zúčastnili plaveckého výcviku v Štúrove – plaváreň Vadaš.

Ďakujeme pani trénerke Gabriele Vevurkovej za adaptáciu na vodné prostredie a zvládnutie základných plaveckých zručností.

• Atletika

Dňa 16.05.2023 sa naše žiačky zúčastnili okresného kola atletiky v Komárne.

Našu školu reprezentovali žiačky:

Laura Koczkásová

Viktória Michalčíková

Eleonóra Múčková

Karina Šinková

Eliška Urbanová

Žiačky nás reprezentovali v disciplínach: beh na 60m, vrh guľou, skok do diaľky, hod vortexom, beh na 800m a štafeta 4x60m.

Ďakujeme za reprezentáciu školy!

• Krajské kolo Geografickej olympiády 2022/2023

Dňa 26.4.2023 sa na gymnáziu Janka Kráľa v Zlatých Moravciach uskutočnil 51. ročník krajského kola geografickej olympiády, kde postúpili traja najlepší z okresného kola. Našu školu a zároveň aj okres Komárno v kategórii F reprezentoval Ľuboš Ondrejó, žiak šiesteho ročníka. Olympiáda pozostávala z teoretickej a praktickej časti, pričom úspešný riešiteľ bol žiak, ktorý získal minimálne 75 bodov. Ľubošovi sa darilo veľmi dobre, stal sa víťazom krajského kola. Ďakujeme mu za reprezentáciu školy a zároveň blahoželáme k vynikajúcemu výsledku. Mgr. Klára Szászová

• Futbal

Dňa 27.04. 2023 naši žiaci reprezentovali základnú školu vo futbale v Nesvadoch. Boli to žiaci:

Attila Fazekaš

Dávid Fazekaš

Ronald Gažo

Ádám Juhász

Nimród Karkó

Zoltán Matušek

Michal Urban

Žiaci sa umiestnili na 4. mieste.

• McDonald´s Cup

Dňa 26.04. 2023 naši žiaci reprezentovali základnú školu v McDonald´s Cup – futbal žiakov a žiačok v ZŠ s VJS v Marcelovej. Boli to žiaci:

Patrik Bielik, Áron Blahovič, Leila Bohosová, Kornél Varga, Ádám Fazekaš, Dávid Mácsodi, Kristián Mácsodi a Dominik Tužinčin.

Žiaci postupujú do okresného kola.

• Vybíjaná

Dňa 24. 04. 2023 naše žiačky reprezentovali základnú školu vo vybíjanej v ZŠ s VJM v Marcelovej. Boli to žiačky:

Vanesa Fardová, Vivien Kálmanová, Rebecca Karkó, Laura Koczkásová, Eleonóra Múčková, Rebeka Szitásová, Karina Šinková, Selina Šurnovská, Petra Töröttőová, Eliška Urbanová, Zuzana, Virágová a Viktória Žáková.

Dievčatá sa umiestnili na 3. mieste.